Apple iPhone 7 Plus ile bir gün

1
A Simple Click Really Helps

Bugün iPhone 7 Plus ile tamamını çektiğim bir vlog hazırladım. Video performans ile ilgili merak ettiğiniz detaylar bu video da. 2X optik zoom gerçekten etkileyici. Detaylar için vlog sizi bekliyor.

source

Have your say

Loading Facebook Comments ...

32 COMMENTS

  1. Hahahaha 0:12 de "kardeş ne diyorsun sen" kahramını geçmiş.

    -iPhone 7 çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı
    -şimdi meselam 3.5mm kulaklık olayını çok garıştırdılar

  2. abi seyahat merkezi gemilerde çalışanlar için. gidecekleri ülkelerdeki hastılıklara karşı aşı vs işlerini yapıyorsun ama sadece denizciler için değil atıyorum afrikada bir yere seyahet edeceksin orada bir salgın var örneğin, onunla ilgili aşı vs bilgilendirme burada yapılıyor.

  3. sorsam hepsi emperyalizme karşı,hepsi devrimci,hepsi abd ye düşman.ama gel gorki hepsi de abd kölesi,abd mallarının kölesi emperyalizmin uşağı.kimse kızmasın darilmasin.genel konusuyorum

  4. merhabalar ben iphone 7 almak istiyorum amaa telefondan cizirti sesi geliyo diyolar bide no servis sorunu kulaklik sorunu vede blutut sorunu var diyolarr sizce almalımıyımm sizin telefonunuzda öyle sıkıntı yasandimi ?

  5. ois sorunu bir bana mı batıyor diyordum ki, burada da şikayet eden arkadaşlar gördüm. tamam resim kalitesi güzel de, videoda pıtır pıtır oynuyor görüntü sürekli. sen ne dersin abi?

  6. Ses kalitesi ve genis aci görüntüsü olarak Samsung Galaxy S7 edge'nin ön kamerasinin daha kaliteli oldugunu düsünüyorum. Zaten telefon incelemesinde göstermistiniz merak edenler inceleme videosundan bakabilirler.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here